- COUGAR GAMING

Цена
€275 99 / 539 79 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Chair Type | Gaming |
| Материал на корпуса | Imitation linen |
| Chair Type | Gaming |
| Регулиране на височината | Да |
| Casing Material | Imitation linen |
| Maximum Seat Height | 550 мм |
| Height Adjustment | Yes |
| Minimum Seat Height | 450 мм |
| Maximum Backrest Angle | 155 ° |
| Максимален ъгъл на облегалката | 155 ° |
| Minimum Backrest Angle | 90 ° |
| Минимален ъгъл на облегалката | 90 ° |
| Armrests | Yes |
| Подлакътник | Да |
| Характеристики на подлакътниците | 3D Adjustable |
| Armrests Features | 3D Adjustable |
| Wheels Quantity | 5 |
| Колела Количество | 5 |
| Maximum Suitable Weight | 120 kg |
| Външен цвят | Ash |
| Максимално подходящо тегло | 120 кг |
| Chair Width | 800 mm |
| Външен цвят | Ash |
| Chair Height | 1350 mm |
| Backrest Width | 480 мм |
| Backrest Height | 830 мм |
| Seat Width | 510 мм |
| Seat Height | 120 мм |
| Chair Features | Tilt Lock Headrest Support Pillow Lumbar Support Pillow Backrest Pocket |
| Регулиране на височината | Да |
| Seat Depth | 490 мм |
| Максимален ъгъл на облегалката | 155 ° |
| Ширина на стола | 800 мм |
| Минимален ъгъл на облегалката | 90 ° |
| Височина на стола | 1350 мм |
| Подлакътник | Да |
| Материал на корпуса | Imitation linen |
| Тегло на стола | 21.2 кг |
| Характеристики на подлакътниците | 3D Adjustable |
| Колела Количество | 5 |
| Максимално подходящо тегло | 120 кг |
| Ширина на стола | 800 мм |
| Височина на стола | 1350 мм |
| Backrest Width | 480 мм |
| Backrest Width | 480 mm |
| Pack Length (mm) | 880 mm |
| Pack Width (mm) | 560 mm |
| Seat Width | 510 mm |
| Seat Width | 510 мм |
| Pack Height (mm) | 330 mm |
| Seat Height | 120 mm |
| Seat Height | 120 мм |
| Seat Depth | 490 мм |
| Seat Depth | 490 mm |
| Chair Weight | 21.2 kg |
| Backrest Height | 830 mm |
| Backrest Height | 830 мм |
| Maximum Seat Height | 550 мм |
| Maximum Seat Height | 550 mm |
| Minimum Seat Height | 450 мм |
| Minimum Seat Height | 450 mm |
| Headrest Support | Yes |
| Lumbar Support | Yes |
| Headrest Support | Yes |
| Lumbar Support | Yes |
| EAN Code | 4710483779251 |
| External Color | Ash |
| Тегло на стола | 21.2 кг |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Package Type | Box |
| Тегло | 24.70кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тапицерия | Имитация на лен |
| Максимално натоварване (kg) | 120 |
| Регулируеми подлакътници | 3D |
| Ъгъл на накланяне (°) | 155 |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Сив |
| Материал на основата | Пластмаса |
| Лумбална опора | Възглавница |
| Облегалка за глава | Възглавница |
| Поставка за крака | Не |
| Люлееща функция | Да |
| Широчина на седалката (cm) | 51 cm |
| Клас на газ-патрон | Клас 4 |
| Тегло | 24.70кг |
Геймърски стол COUGAR Explore Royal Ash F – Властвайте в комфорт
Насладете се на несравним комфорт и ергономична поддръжка с геймърския стол COUGAR Explore Royal Ash F. Проектиран за продължителни гейминг сесии и интензивна работа, този стол съчетава луксозна тапицерия от имитация на лен с усъвършенствана регулируемост, за да ви държи на върха на вашата производителност и релаксация.
Ключови Предимства
- Превъзходна Ергономия — Насладете се на обгръщащ дизайн с висока облегалка и нежни извивки, осигуряващи по-широка опора и здрава омекотяване за оптимална стойка и намаляване на напрежението по време на дълги часове.
- 3D Подлакътници с Хиперротация — Персонализирайте позицията на ръцете си с иновативни 3D подлакътници, които се въртят до 225°, предлагайки естествени и удобни позиции за почивка при всяка дейност, от интензивен гейминг до релаксиращо накланяне.
- Регулируем Наклон и Люлеене — Накланяйте се без усилие от 90° до пълни 155°, за да намерите перфектния ъгъл за работа, игра или почивка. Регулируемото напрежение на люлеене позволява удобно полюшване, което ви позволява да фиксирате идеалната си позиция.
- Премиум Тапицерия — Моделът Ash F разполага с издръжлива и стилна имитация на лен, предлагаща луксозно усещане и отлична дишаемост за комфортно изживяване.
- Интегрирана Поддръжка — Включва поддържаща възглавница за глава и лумбална възглавница със скрито закрепване, осигуряващи постоянен комфорт и изчистен външен вид.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тапицерия | Имитация на лен |
| Максимално натоварване | 120 кг |
| Регулируеми подлакътници | 3D (225° хиперротация) |
| Ъгъл на накланяне | 90° - 155° |
| Цвят | Сив/Черен |
| Материал на основата | Пластмаса |
| Лумбална опора | Възглавница |
| Облегалка за глава | Възглавница |
| Люлееща функция | Да |
| Широчина на седалката | 51 см |
| Клас на газ-патрон | Клас 4 |
Какво има в кутията
- Геймърски стол COUGAR Explore Royal Ash F
- Възглавница за глава
- Лумбална възглавница
- Инструменти за сглобяване
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









